شرکت دانش بنیان مهندسی آریا شیمی رسا

شرکت دانش بنیان مهندسی آریا شیمی رسا

آریا شیمی رسا -

تخصص ما

این شرکت استراتژی خود را بر اساس نیاز، ایده، تحقیق،کسب دانش فنی و تولید بنا نهاده است. در این استراتژی با توجه به نیاز مصرف کننده، پیشنهاد و ایده ای برای رفع نیاز ارائه میشود و پس از انجام تحقیقات و پژوهشهای لازم، دانش فنی تولید نمونه در مقیاس نیمه صنعتی و سپس مقیاس انبوه کسب میشود. لذا بیشتر فعالیتهای شرکت به صورت سفارشی انجام میشود. این شرکت آمادگی ارائه دانش فنی تولید و یا فروش محصولات خود  را دارد. ضمنا در صورت نیاز مشتریان آماده عقد قرارداد جهت کسب دانش فنی در زمینه تولید مواد شیمیایی مورد نیاز آنها را دارد.

%0
پتروشیمی
%0
کشاورزی
%0
راه و ساختمان
%0
محصولات تخصصی

محصولات ما

تولیدات تخصصی ما

کاتالیزور کبالت

کاتالیزور کبالت- منگنز – برومید (CMB)

برومید (CMB) مایع قرمز رنگی است که به راحتی در آب و اتانول حل می شود. به عنوان کاتالیزور اکسیداسیون PTA / PET استفاده می شود. این کاتالیزور یک کاتالیزور مخلوط است و به صورت مایع در فرآیندهای اکسیداسیون ترکیبات آلی استفاده می شود. ...

مشاهده بیشتر

منگنز (II) استات

فرمول مولکولی: Mn(CH۳CO۲)2•4H۲O

منگنز استات چهار آبه به عنوان یک کاتالیزور در فرآیند اکسیداسیون آلی برای ساخت اسید ترفتالیک و طیف گسترده ای از واکنش پلیمریزاسیون، به عنوان اکسیداسیون استالدئید و کاتالیزور اکسیداسیون زایلن با دمای بالا، عامل خشک کننده رنگ و لاک، کود، رنگدانه، رنگرزی در صنعت چرم و نساجی استفاده می شود.

مشاهده بیشتر

کبالت (II) استات

فرمول مولکولی: Co(CH۳CO۲)2•4H۲O

فرمول مولکولی: Co(CH۳CO۲)2•4H۲O

به طور عمده به عنوان کاتالیزور پلی استر، تولید PTA، اسید آدیپیک، کاپرولاکتوم، دی متیل ترفتالات اسید استفاده می شود. ، به عنوان رنگدانه و جوهر، خشک کن رنگ، افزودنی خوراک، پایداری کف، رنگ های سرامیکی نیز کاربرد دارد.

مشاهده بیشتر

آنتیموان تری اکسید

فرمول مولکولی: Sb۲O۳

فرمول مولکولی: Sb۲O۳

تری اکسید آنتیموان به عنوان یک شتاب دهنده (کاتالیزور) در تولید پلی اتیلن ترفتالات (PET)، پلی استر، پلاستیک، لاستیک، رنگ، الیاف، مواد شیمیایی کامپوزیت و غیره استفاده می شود. در صنعت باتری برای بهبود خواص و کارایی باتری ها استفاده می شود.

مشاهده بیشتر

استات پتاسیم

فرمول مولکولی: CH۳COOK

به عنوان یک ماده کودی برای تامین پتاسیم گیاهان، به عنوان ماده ضد یخ، جایگزین کلریدهایی مانند کلرید کلسیم و کلرید منیزیم استفاده می شود. اثرات فرسایشی و خورندگی کمتری بر روی خاک به ویژه برای یخ زدایی باندهای فرودگاه دارد. همچنین به عنوان یک ماده خشک کننده، معرف تجزیه ای در ساخت شیشه شفاف، نرم کننده پارچه و کاغذ، صنایع داروسازی، افزودنی های غذایی ...

مشاهده بیشتر

استات روی

فرمول مولکولی: Zn(CH۳CO۲)۲•2H۲O

برخی از کاربردهای آن عبارتند از: در سنتز شیمیایی، به عنوان مکمل غذایی، درمان سرماخوردگی، به عنوان یک معرف در آزمایشگاه های بیولوژی، دارو سازی، صنایع کشاورزی و … .

مشاهده بیشتر

شرکت دانش بنیان مهندسی آریا شیمی رسا

دانش فنی برای تولید مواد و کاتالیستهای زیر در مقیاس صنعتی و به صورت کلید در دست می باشد

شرکت دانش بنیان مهندسی آریا شیمی رسا

تولید و تامین کننده مواد شیمیایی با کیفیت

نظرات کارفرما

همکاران و کارفرمایان ما

پتروشیمی
0
کشاورزی
0
راه و ساختمان
0
محصولات تخصصی
0